LED žárovky E14, E27, GU10, MR16, AR111

LED žárovky SPOT

Bodové LED žárovky E14, E27, GU10, MR16

Bodové LED žárovky SPOT jsou novým typem žárovek, které využívají kvalitní LED čipy amerických zanček Cree® a Bridgelux®, díky kterým zaručují vysoký světelný tok, st abilitu barev a dlouhou životnost. LED čipy dosahují účinnosti až 120 lm/W a jsou jsou dostupné ve třech základních teplotách chromatičnosti. Žárovky řady SPOT jsou dostupny s paticí MR16, GU10 i se závitem E27 případně E14.

Zobrazit produkty

LED žárovky SMART

Náhrada klasických žárovek E27

LED žárovky SMART se závitem E27 jsou adekvátní náhradou vláknových žárovek do výkonu až 120 W. Žárovky využívají SMD LED typu 5630 s účinností až 120 lm/W. Díky opálovému krytu je světlo rovnoměrně rozptýleno a jde tak o velmi přirozené osvětlení a dokonalou náhradu vláknových žárovek.

Zobrazit produkty

LED žárovky AR 111

Výkonové bodové LED žárovky G53

Bodové LED žárovky AR 111 slouží pro náhradu výkonných halogenových žárovek s paticí G53. Všechny výkonové varianty, jsou dostupny ve variantách s několika vyzařovacími úhly a tak lze tyto spoty použit pro velmi široké spekrtum aplikací.

Zobrazit produkty

LED žárovky PAR

Výkonové bodové LED žárovky PAR 20, PAR 30, PAR 38

LED žárovky PAR, jsou vysoce výkonné LED žárovky nejen pro PAR svítidla, ale uplatní se především tam, kde je potřeba vysoký světelný tok soustředěný do určitého prostoru a tam, kde nejsou kladeny nároky na velikost žárovky. Proto jsou tyto LED spoty vhodné pro výstavní expozice, do muzeí a pro designosvé nasvícení.

Zobrazit produkty

Copyright © LED Solutions 2014