LED reflektory (výkonové venkovní osvětlení)

LED reflektory TG-C

5 let záruka, Cree® XP-G2 LED, 145 lm/W

Průmyslové LED reflektory TG-C jsou nejnovější řadou LED svítidel pro venkovní a průmyslové použití, která jsou osazena LED čipy Cree XP-G2. Díky těmto kvalitním LED disponují svítidla TG-C velmi vysokým světelným tokem, vysokou účinností i dlouhou životností. Nová konstrukce chladících žeber a rozdělení ztrátového tepla do více LED čipů, zajišťuje velmi dobré chlazení a tím prodlužuje životnost svítidla.

Zobrazit produkty

LED reflektory TG-B

3 roky záruka, Bridgelux® LED, 110 lm/W

Průmyslové LED reflektory TG-B jsou průmyslová LED svítidela pro venkovní i vnitřní použití, která využívají COB LED čipy Bridgelux a dosahují vysokého světelného toku, vysoké účinnosti i dlouhé životnosti. Výkonové COB LED jsou napájeny zdrojem značky Mean Well® ,díky kterému jsou zaručeny optimální pracovní podmínky čipů.

Zobrazit produkty

LED reflektory TG-E

3 roky záruka, Epistar® 2835 LED, 100 lm/W

Průmyslové LED reflektory TG-E jsou nejnovější řadou průmyslových LED svítidel pro venkovní použití, která jsou osazena LED čipy Epistar 2835 a disponují vysokým světelným tokem, vysokou účinností i dlouhou životností. Nová konstrukce chladících žeber a rozdělení ztrátového tepla do několika set LED čipů, zajišťuje velmi dobré chlazení a tím prodlužuje životnost svítidla.

Zobrazit produkty

Copyright © LED Solutions 2014